Вандалозахищена IP-камера, 8МР, 100х100х90мм, GV-177-IP-IF-DOS80-30 SD / Захищена IP-камера / Удароміцна IP-камера

9 274 ₴
6 491,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345610996
Антивандальна IP камера GV-177-IP-IF-DOS80-30 SD забезпечує надійне відеоспостереження в будь-яких умовах.
Переваги:
- Високий рівень захисту корпусу
- Стійкість до екстремальних температур
- Інфрачервоне підсвічування для нічного бачення
- Висока роздільна здатність зображення
- Віддалений доступ через інтернет
- Простота встановлення та налаштування
- Широкий кут огляду камери
- Надійний захист від злому
Опис:
Антивандальна IP камера GV-177-IP-IF-DOS80-30 SD є надійним рішенням для забезпечення безпеки в різних умовах. Вона розроблена з урахуванням сучасних вимог до спостереження та здатна функціонувати у складних умовах довкілля. Камера оснащена сучасними технологіями, які дозволяють отримувати чітке зображення навіть при недостатньому освітленні. Її конструкція забезпечує захист від зовнішніх впливів, що робить її придатною для встановлення в місцях із підвищеною ймовірністю вандалізму.
Ця камера ідеально підходить для використання як у комерційних, так і приватних об'єктах. Вона легко інтегрується в існуючі системи безпеки та забезпечує стабільну роботу протягом тривалого часу. Завдяки своїм характеристикам, GV-177-IP-IF-DOS80-30 SD може стати важливою частиною комплексної системи відеоспостереження, забезпечуючи спокій і впевненість у безпеці території, що охороняється.
Характеристики:
- Тип: Камера відеоспостереження з антивандальним захистом
- Тип: IP
- Серія: Ultra AI
- Роздільна здатність, Mpx: 8
- Форм-фактор: купольна
- Тип об'єктиву: фіксований
- Кут огляду (градуси): По горизонталі: 91 °; По вертикалі: 46 °; По діагоналі: 109 °
- Фокусна відстань, мм: 3.6
- Підтримка Micro SD: є
- Вбудований мікрофон: є
- Тип підсвічування: ІЧ
- Нічне підсвічування, м: 30
- Потужність, W: 6.5
- Додаток: GVSS
- Гарантія, міс: 18
- Колір: білий
- Матеріал корпусу: метал
- Довжина, мм: 100
- Ширина, мм: 100
- Висота, мм: 90
- PID (виявлення вторгнень по периметру): є
- LCD (виявлення перетину ліній): є
- SOD (Obtained Lost Item): є
- FD (розпізнавання осіб): є
- CC (підрахунок відвідувачів): є
- HM (теплова карта): є
- CD (виявлення щільності натовпу): є
- QD (визначення довжини черги): є
- RSD (виявлення рідкісних звуків): є
- LPD (визначення номерних знаків): є
- Аудіо: вбудований мікрофон
- Роздільна здатність відео: 3840х2160
- Двосторонній зв'язок% ні
- Підтримка РОЄ: є
- Максимальна ємність SD: 256
- Розмір сенсора (матриці): 1/2.7 °
- Тип сенсора: Progressive CMOS
- Мінімальне освітлення: Кольорове зображення -0,009 люкс при F1,6 (AGC включений); Чорно-біле зображення -0 люкс (при включеному ІЧ-підсвічуванні)
- Максимальна апертура (світлосила): F No. 1.6
- ІЧ-світлодіоди: 1
- День та ніч: ІЧ-фільтр з автоматичним перемиканням (День/Ніч/Авто/Зображення/Розклад)
- Компенсація підсвічування (BLC): Вимк./Вкл. (5 зон)
- Контроль посилення (AGC): Авто
- Маскування конфіденційності: Вимк./Увімк. (4 зони, прямокутник)
- Широкий динамічний діапазон (WDR): WDR
- Цифрове зменшення шуму: 3D DNR
- Виявлення руху: Вимк./Увімк. (8 рівнів)
- Баланс білого: Автоматичний/ручний
- Швидкість електронного затвора: 1/5 ~ 1/20000s
- Зберігання даних: Слот Micro SD, до 256 ГБ
- Сигналізація: ні
- Апаратне скидання налаштувань: є
- Настроювання зображення: Автоматичний баланс білого; автоматична експозиція; компенсація заднього підсвічування; підтримка D-WDR
- Мережа (Відеовиход): RJ45(10/100BASE-T)
- Формат стиснення відео: H.264, H.264+, H.265, H.265+
- Роздільна здатність (повна): Основний потік 8 Мп (3840x2160), 5 Мп (2592x1944,3072x1728), 4 Мп (2592x1520), 3 Мп (2304x1296),1080P (1920x10
- Налаштування якості відео: 256 Кбіт/с ~ 16 Мбіт/с
- Метод керування бітрейтом: CBR/VBR
- Захист: Фільтр IP-адрес; складний пароль; автентифіковане ім'я користувача та пароль
- Метод потокової передачі: Одноадресний/груповий
- Можливість потокової передачі: Потрійний потік (основний/суб/мобільний)
- Протокол:TCP/IP,HTTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,SMTP,NTP,UPnP,SNMP,HTTPS,FTP
- IP-адреса: ipv4/Ipv6
- Прикладний програмний інтерфейс (АРІ): ONVIF( Profile S/G/T)
- Максимальна частота кадрів, кадр/сек: 1~25 кадрів/с змінна
- Умови експлуатації: -35~+60°C, вологість ≤ 95% (без конденсації)
- Ступінь захисту (IP): IP67
- Вхідна напруга/струм: D12V/POE(IEEE802.3af)
- Споживання електроенергії (ІК ВИКЛ): 3W-4W
- Споживання електроенергії (ІК ВКЛ): 5W-6.5W
- Роз'єм живлення: Круглий інтерфейс ⊘5.5 мм
- Вага, кг: 0.42
Комплектація:
- Камера GreenVision
- Набір елементів кріплення
- З'єднувач кабельний герметичний RJ45
- Монтажний трафарет
- Упаковка
| Робота з зображенням | |
|---|---|
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 420 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 6.5 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Основні атрибути | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 91 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 6 491,80 ₴







