Антивандальна відеокамера IP, 5МР, 100х100х90мм, GV-179-IP-I-AD-DOS50-30 SD / Камера відеоспостереження антивандальна

7 281 ₴
5 096,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345611025
Антивандальна IP камера GV-179-IP-I-AD-DOS50-30 SD забезпечує надійний захист та високу якість відеоспостереження в будь-яких умовах.
Переваги:
- Висока стійкість до пошкоджень
- Якісна нічна зйомка у темряві
- Широкий кут огляду камери
- Надійний захист від погодних умов
- Віддалений доступ через інтернет
- Висока роздільна здатність відео
- Енергоефективність та економія ресурсів
- Простота встановлення та налаштування
Опис:
Антивандальна IP камера GV-179-IP-I-AD-DOS50-30 SD є надійним пристроєм для відеоспостереження, який забезпечує високий ступінь захисту та стабільну роботу в різних умовах. Вона розроблена з урахуванням сучасних вимог безпеки та здатна витримувати зовнішні впливи, що робить її придатною для встановлення у місцях з підвищеною ймовірністю вандалізму. Камера оснащена передовими технологіями, які дозволяють отримувати чітке зображення та деталізоване відео, що сприяє ефективному моніторингу та контролю за територією, що охороняється.
Ця камера відрізняється простотою встановлення та налаштування, що дозволяє швидко інтегрувати її в існуючу систему безпеки. Вона підтримує віддалений доступ, що дає можливість у реальному часі стежити за тим, що відбувається з будь-якої точки світу. Завдяки своїм характеристикам, GV-179-IP-I-AD-DOS50-30 SD стає надійним інструментом для забезпечення безпеки як у комерційних, так і приватних об'єктах, надаючи користувачам впевненість у захисті їх майна та інформації.
Характеристики:
- Тип: Камера відеоспостереження з антивандальним захистом
- Тип: IP
- Серія: Ultra AI
- Роздільна здатність, Mpx: 5
- Форм-фактор: купольна
- Тип об'єктиву: фіксований
- Кут огляду (градуси): По горизонталі: 110 °; По вертикалі: 58 °; По діагоналі: 132°
- Фокусна відстань, мм: 2.8
- Підтримка Micro SD: є
- Вбудований мікрофон: є
- Тип підсвічування: ІЧ+LED
- Нічне підсвічування, м: 30
- Потужність, W: 6.5
- Додаток: GVSS
- Гарантія, міс: 18
- Колір: білий
- Матеріал корпусу: метал
- Довжина, мм: 100
- Ширина, мм: 100
- Висота, мм: 90
- PID (виявлення вторгнень по периметру): є
- LCD (виявлення перетину ліній): є
- SOD (Obtained Lost Item): є
- FD (розпізнавання осіб): є
- CC (підрахунок відвідувачів): є
- HM (теплова карта): є
- CD (виявлення щільності натовпу): є
- QD (визначення довжини черги): є
- RSD (виявлення рідкісних звуків): є
- LPD (визначення номерних знаків): є
- Аудіо: вбудований мікрофон та динамік
- Формат стиснення відео: H.264, H.264+, H.265, H.265+
- Особливості: Active Deterrence (Активна тривога); Двосторонній зв'язок
- Роздільна здатність відео: 2880х1620
- Двосторонній зв'язок: є
- Підтримка РОЄ: є
- Максимальна ємність SD: 256
- Розмір сенсора (матриці): 1/2.7 °
- Тип сенсора: Progressive CMOS
- Мінімальне освітлення: Кольорове зображення -0,002 люкс при F1.0 (AGC включений); Чорно-біле зображення -0 люкс (при включеному ІЧ-підсвічуванні)
- Максимальна апертура (світлосила): F No. 1.0
- ІЧ-світлодіоди: 1
- День та ніч: Режим «День і ніч»/Повнокольоровий режим/Розклад: Компенсація підсвічування (BLC)
- Вимк./Увімк. (5 зон)
- Контроль посилення (AGC): Авто
- Діоди теплого світла (WarmLight): 2
- Червоне/синє світло: 2 (1 червоне та 1 синє)
- Тип допоміжного освітлення: Тепле світло за замовчуванням, що перемикається ІЧ-світло
- Голос користувача: є
- Маскування конфіденційності: Вимк./Увімк. (4 зони, прямокутник)
- Широкий динамічний діапазон (WDR): WDR
- Цифрове зменшення шуму: 3D DNR
- Виявлення руху: Вимк./Увімк. (8 рівнів)
- Баланс білого: Автоматичний/ручний
- Швидкість електронного затвора: 1/5 ~ 1/20000s
- Зберігання даних: Слот Micro SD, до 256 ГБ
- Сигналізація: ні
- Апаратне скидання налаштувань: є
- Настроювання зображення: Автоматичний баланс білого; автоматична експозиція; компенсація заднього підсвічування; підтримка D-WDR
- Мережа (Відеовиход): RJ45(10/100BASE-T)
- Роздільна здатність (повна): Основний потік при 30 fps 5 Мп (2880x1620), 4 Мп (2592x1520) 3 Мп (2304x1296), 1080P (1920x1080), 720P (1280x720)
- Налаштування якості відео: 256Kbps ~ 8Mbps
- Метод керування бітрейтом: CBR/VBR
- Захист: Фільтр IP-адрес; складний пароль; автентифіковане ім'я користувача та пароль
- Метод потокової передачі: Одноадресний/груповий
- Можливість потокової передачі: Потрійний потік (основний/суб/мобільний)
- Протокол:TCP/IP,HTTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,SMTP,NTP,UPnP,SNMP,HTTPS,FTP
- IP-адреса: ipv4/Ipv6
- Прикладний програмний інтерфейс (АРІ): ONVIF( Profile S/G/T)
- Максимальна частота кадрів, кадр/сек: 1~25 кадрів/с змінна
- Умови експлуатації: -35~+60°C, вологість ≤ 95% (без конденсації)
- Ступінь захисту (IP): IP67
- Вхідна напруга/струм: D12V/POE(IEEE802.3af)
- Споживання електроенергії (ІК ВИКЛ): 2.5W-3.5W
- Споживання електроенергії (ІК ВКЛ): 4W-5.5W
- Роз'єм живлення: Круглий інтерфейс ⊘5.5 мм
- Вага, кг: 0.45
Комплектація:
- Камера GreenVision
- Набір елементів кріплення
- З'єднувач кабельний герметичний RJ45
- Монтажний трафарет
- Упаковка
| Робота з зображенням | |
|---|---|
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 450 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Напруга | 6.5 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 110 град. |
| Кут повороту | 58 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Основні атрибути | |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 5 096,70 ₴







