М'ясорубка ручна для обробки м'яса 485, Срібляста / Ручна механічна шнекова м'ясорубка / М'ясорубка механічна
-30%

493 ₴
345,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234571383
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе ідеального помічника на кухні - ручну м'ясорубку! Вона робить приготування домашніх страв легким щодня.
Переваги:
- Ефективна обробка м'яса.
- Міцний і легкий матеріал.
- Легке очищення після використання.
- Безпечний харчовий алюміній.
- Рівномірне подрібнення.
Опис:
Ця ручна м'ясорубка виготовлена з харчового алюмінію, що робить її легкою та міцною у використанні. Її діаметр сітки становить 54 мм, з отворами діаметром 7 мм, забезпечуючи ідеальне подрібнення м'яса на потрібну вам консистенцію.
Ця м'ясорубка чудово підходить для приготування домашніх страв, даючи вам змогу контролювати якість і структуру м'ясних продуктів. Завдяки високоякісним матеріалам і деталям, вона забезпечує довгий термін служби та ефективну роботу при кожному використанні.
Характеристики:
- Тип: м'ясорубка ручна;
- Матеріал: харчовий алюміній;
- Діаметр сітки для м'ясорубки: 54 мм;
- Діаметр отворів у сітці: 7 мм;
- Вага: 900 г;
- Розміри: 23х15х8.5 см;
Комплектація:
- Корпус;
- М'ясоприймач;
- Ніж;
- Сітка;
- Шнековий вал;
- Притискна гайка;
- Ручка;
- Гвинт для закріплення ручки;
- Силіконові накладки;
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Кріплення до поверхні | Струбцина |
| Матеріал | Алюміній |
| Насадка для приготування ковбас | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Ширина | 85 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість решіток | 1 |
- Ціна: 345,10 ₴










