Кондиціонер спліт система до 25 м², On-Off, TCL TAC-09CHSA/XAB1 / Побутовий кондиціонер для квартири / Настінний кондиціонер
-30%

22 013 ₴
15 409,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345709901
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте у світ комфорту з кондиціонером!
Переваги:
- Енергоефективність та економія електроенергії
- Тиха робота для комфортного сну
- Швидке охолодження та обігрів приміщення
- Сучасний дизайн, що підходить до інтер'єру
- Просте встановлення та обслуговування пристрою
Опис:
Кондиціонер є сучасним пристроєм, який забезпечує комфортний клімат у вашому будинку. Можна керувати пристроєм віддалено, використовуючи смартфон або планшет. Це дозволяє налаштувати оптимальні параметри роботи кондиціонера, навіть перебуваючи поза домом, що робить його використання особливо зручним та гнучким.
Дизайн кондиціонера виконаний в елегантному стилі, який гармонійно вписується у будь-який інтер'єр. Пристрій працює тихо, що створює затишну атмосферу без зайвого шуму. Кондиціонер оснащений передовими технологіями, які забезпечують ефективне охолодження та обігрів, створюючи комфортні умови будь-якої пори року.
Характеристики:
- Тип: Кондиціонер спліт система;
- Площа приміщення: до 25 м²;
- Призначення кондиціонера: Побутовий;
- Тип компресора: звичайний (On-Off);
- Тип внутрішнього блоку: Настінний;
- Wi-Fi: Є;
- Колір: чорний (Black);
- Режими роботи: Охолодження і обігрів;
- Холодоагент: R32 (екологічний та ефективний фреон);
- Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ): 70 х 26 х 19 см;
- Габарити зовнішнього блока (ШхВхГ): 70 х 50 х 23 см;
- Гарантія: 36 міс;
Комплектація:
- Внутрішній блок
- Зовнішній блок
- Пульт дистанційного керування
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
|---|---|
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 500 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 15 409,10 ₴








