Подвійна вішалка з гачками, 164х137х26см, Чорний / Підлогова вішалка стійка для одягу з полицями для взуття
-30%

863 ₴
604,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234577379
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Вішалка оснащена поперечиною для розвішування одягу на плічках, а також полицею для взуття, сумок або інших аксесуарів. Це дозволяє створити акуратний та організований простір, де всі речі будуть на своїх місцях. Легка збірка та мобільність роблять цю стійку відмінним вибором для тих, хто цінує зручність та практичність.
Характеристики:
- Тип: Стійка-вішалка для одягу та взуття / Підлоговий органайзер;
- Призначення: Для дому, передпокою, спальні, вбиральні;
- Матеріал: метал;
- Тип металу: Нержавіюча сталь;
- Тип установки: Підлогова;
- Колір: Чорний, Білий
- Товщина труби: 16 мм;
- Розміри:
- На 11 полиць - 164х137х26 см
- На 8 полиць – 140х137х26 см
Комплектація:- Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1640 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Основні | |
| Кількість гачків | 4 |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 604,10 ₴



