Контейнер сміттєвий для кухні / Відро для сміття, Білий / Навісне відро для сміття на двері 24х15х20см
-30%

306 ₴
214,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23457679101
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлене із міцного матеріалу, це відро відрізняється довговічністю та стильним дизайном, який гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр. Кріплення на дверцятах допомагає підтримувати порядок та чистоту, а також забезпечує зручний доступ до сміття, що робить його незамінним помічником для повсякденного використання.
Характеристики:
- Тип: відро для сміття для кухні на дверцятах
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Тип кошику: відкритий
- Тип установки: навісна
- Колір: білий
- Розмір: 23,8х13х13 см, 24х15х20 см
Комплектація:
- Відро для сміття
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вид кошика | Універсальна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 24х15х20 см |
- Ціна: 214,20 ₴



