Сумка холодильник / Сумка термос / Термосумка для їжі, 26л, 36x33x22см, GP 4440, Синій / Термосумка з ручками
-30%

306 ₴
214,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23457920102
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Сумка виготовлена із міцних та якісних матеріалів, що забезпечують надійну термоізоляцію. Вона чудово зберігає як холод, так і тепло, дозволяючи вам насолоджуватися свіжими продуктами та прохолодними напоями у будь-який час та в будь-якому місці. Легка та зручна в перенесенні термосумка GP 4440 стане вашим вірним супутником у будь-яких пригодах.
Характеристики:
- Тип: Термосумка
- Об'єм: 26 л
- Час збереження температури: 5 годин
- Колір: Зелений, Помаранчевий, Синій, Чорний, Червоний
- Матеріал: Нейлон
- Ширина: 36 см
- Висота: 33 см
- Глибина: 22 см
Комплектація:
- Термосумка GP 4440
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Час збереження температури | 5 годин |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 26 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 214,20 ₴



