Шезлонг надувний / Пляжний диван-мішок / Ламзак, Помаранчевий / Надувний матрац (145х50х50 см) AIR SOFA CLOUD
-30%

377 ₴
263,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23456642704
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Надувний матрац-шезлонг є зручним і практичним рішенням для відпочинку на природі, пляжі, дачі або навіть удома. Він відрізняється стильним дизайном і продуманою формою, забезпечуючи комфортне положення тіла. М’яка, але пружна поверхня дозволяє розслабитися та насолодитися відпочинком, а мала вага робить його ідеальним супутником у подорожах. Завдяки своїй компактності матрац легко поміщається в сумку та розкладається за лічені секунди.
Характеристики:
- Тип: надувний гамак
- Матеріал: водонепроникний нейлон
- Колір: оранжевий, червоний, темно-синій
- Розмір: 34 х 15 см.;
- У розкладеному вигляді: 145 х 50 см.;
- Максимальне навантаження: 200 кг;
Комплектація:
- Надувний лежак AIR SOFA CLOUD
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Шезлонг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 263,90 ₴



