Вакуумний пилосос / Вертикальний пилосос, 600 Вт + 2 насадки, R 8673B, Білий / Ручний пилосос з контейнером 2в1
-30%

1 349 ₴
944,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234567967
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки потужності 600 Вт, цей пилосос забезпечує чудове всмоктування, ефективно видаляючи як дрібний пил, так і велике сміття. Циклонна система фільтрації гарантує стабільну потужність всмоктування та запобігає швидкому засміченню фільтра. Забудьте про мішки для пилу! Пилосос оснащений легкознімним контейнером, який зручно спорожняти, заощаджуючи ваші гроші та час.
Характеристики:
- Тип: пилосос без мішка / пилосос ручний для дому
- Тип збирання: сухий
- Кількість насадок: 2шт
- Матеріал: пластик, алюміній
- Макс. рівень шуму: 45 дБ
- Живлення: мережа 220В
- Номінальна напруга: 220–240V~
- Потужність: 600W
- Сила всмоктування (Vacuum): 16 KPa
- Тип трубки: складова
- Об'єм пилозбірника, л: 0.5
- Вигляд пилозбірника: контейнер
- Розмір виробу: 245×155×61 мм
- Вага нетто: 1,5 кг
- Колір: білий, синій, чорний,, червоний
Комплектація:
- Пилосос R 8673B
- Насадки 2 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 944,30 ₴



