Акумуляторна батарея до ДБЖ / Акумулятор до резервного живлення, 55 Ah, LPM-MG / Акумулятор мультигелевий 12V

6 875,71 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345614150
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Переваги:
Характеристики:
- Номінальна ємність: 55 Ah
- Номінальна напруга: 12 V
- Тип: AGM мультигелевий
- Зарядна напруга (буферний режим): 13.5-13.8 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 14.5-14.9 V
- Струм короткого замикання: 1650 A
- Номінальний струм заряду: 5.5 A
- Тип клеми: Т6 (під болт М6)
- Кількість циклів: 800
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ: -20 ~ +50 °C
- Робоча температура заряду: -10 ~ +50 °C
- Робоча температура розряду: -20 ~ +50 °C
- Довжина: 230 мм
- Ширина: 138 мм
- Висота: 208 мм
- Висота з клемами: 215 мм
- Вага: 15.36 кг
- Гарантія на товар: 12 місяців
Комплектація:
- Мультигелевий акумулятор LPM-MG
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15.36 кг |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 800 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T6 |
| Колір корпусу | Білий |
| Виробник | AGM |
- Ціна: 6 875,71 ₴



