Дорожній кавовий набір / Ручна кавова машина, 0.08л, 100Вт, 7500мАг, ME2218, Червоний / Портативна кавоварка
-30%

4 721 ₴
3 304,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560363402
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки своїй універсальності, ME2218 підходить для використання як вдома, так і в офісі чи відпочинку. Високоякісні матеріали та надійне складання гарантують довговічність та безпеку експлуатації. Ця модель підтримує різні типи меленої або деякі капсульні кави, що дозволяє експериментувати зі смаками та ароматами. Портативна кавоварка ME2218 — ваш особистий барист, завжди готовий приготувати чашку ароматної кави.
Характеристики:
- Тип: Дорожній кавовий набір / Ручна кавова машина
- Об'єм резерувару для води: 80 мл
- Об'єм чашки: 280 мл
- Автоматичне вимкнення
- Вага: 800 г
- Потужність: 100 Вт
- Акумулятор: 7500мАг/30Втгод
- Інтерфейс: Type-C
- Час зарядки: 120 хв
- Розмір: 75×248 мм
- Матеріал посуду: Пластик
- Колір: Чорний, Білий, Червоний, Зелений
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Кавоварка ME2218
- Чохол для зберігання
- Дозувальне кільце для меленої кави
- Темпер
- Щітка для очищення
- Мірна ложка
- Адаптер для меленої кави
- Адаптер для капсул Nespresso
- Type-C кабель
- Інструкція
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| USB-інтерфейс | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 248 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Основні | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Капсули, Мелений |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кави, що використовується | Капсули | Молотий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 3 304,70 ₴



