Настільний світильник / Світлодіодна лампа, 5200mA, Коричневий / Настільна лампа акумуляторна 5Вт

436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23458173702
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця лампа відрізняється простотою використання та мобільністю завдяки вбудованому акумулятору, який дозволяє використовувати її без необхідності постійного підключення до мережі. Стиль лампи підкреслює мінімалізм та витонченість, роблячи її не лише практичним, а й стильним елементом декору. Незалежно від того, де ви вирішите її розмістити, вона стане незамінним помічником у вашому повсякденному побуті.
Характеристики:
- Тип: Акумуляторна настільна лампа
- Потужність: 5 Вт
- Ємність акумулятора: 5200 мАч
- Час роботи: 15 годин
- Розміри: 240-370х110мм
- Колір: Білий, Зелений, Коричневий, Чорний
Комплектація:
- Акумуляторна настільна лампа
- Кабель для зарядки
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 370 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Ручне |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виготовлення | Скандинавський |
- Ціна: 436 ₴



