Міксер кухонний / Ручний міксер / Міксер для тіста, Жовтогарячий / Ручний погружний міксер 250Вт 7 швидкостей BITEK BT-6633

299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23459138402
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Міксер BITEK BT-6633 виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та надійність у використанні. У комплект входять знімні віночки, які легко миються і не потребують особливого догляду. Цей міксер стане чудовим помічником у приготуванні різноманітних страв, від повітряних кремів до густого тіста. Завдяки своїй функціональності та простоті у використанні, він ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених кулінарів.
Характеристики:
- Тип: ручний міксер
- Призначення: Універсальне
- Потужність: 250 Вт
- Колір: помаранчевий, червоний, синій, білий
- Кількість установок швидкостей: 7
- Матеріал корпусу: пластик
- Живлення: мережа 220 В
- Кнопка для зручного зняття насадок: так
- Насадки: віночки - 2 шт., насадки для тіста - 2 шт.
Комплектація:
- Ручний міксер 250Вт BITEK BT-6633
- 4 насадки (вінчики - 2 шт, насадки для тіста - 2 шт)
- Інструкція
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Виробник | BiTEK |
- Ціна: 299 ₴



