Чайник з нержавіючої сталі, 2 л, RAF R-7800, Сірий / Електрочайник з подвійними стінками та підтримкою температури 2000 Вт
-30%

663 ₴
464,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234591213
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Електрочайник RAF R.7800 2L - це сучасний пристрій, який поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Об'єм 2 літри дозволяє швидко закип'ятити воду для всієї родини чи невеликої компанії. Корпус виконаний з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та надійність у використанні. Ергономічна ручка та зручний носик роблять процес наливання води простим та безпечним.
Характеристики:
- Цифровий температурний дисплей: так
- Матеріал колби: метал, пластик
- Подвійні стінки: так
- Підтримання температури: так
- Тип нагрівального елемента: прихований (диск)
- Оснащення: поворот на підставці на 360°
- Відсік для зберігання шнура: так
- Потужність: 2000 Вт
- Об'єм: 2 л
Комплектація:
- Електрочайник RAF R-7800
- Інструкція
- Упаковка
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 2 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 464,10 ₴



