Флуоресцентна волосінь / Лісочка для риболовлі,309мм, 7,05кг, 1000м, Katran Synapse Neon, Жовта / Рибальська ліска неонова 0
-30%

2 000 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570453702
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця волосінь має довжину 1000 метрів, що робить її ідеальною для різних видів риболовлі, включаючи лов на далекі дистанції. Katran Synapse Neon відрізняється високою стійкістю до стирання та ультрафіолетового випромінювання, що продовжує термін її служби. Завдяки своїй гладкій поверхні, волосінь мінімізує тертя, забезпечуючи далекий і точний закид. Це чудовий вибір для тих, хто цінує якість та надійність у рибальських снастях.
Характеристики:
- Тип: Рибальська ліска на велику рибу
- Довжина: 1000 м
- Діаметр: 0,255 мм; 0,286 мм; 0,309 мм; 0,331мм
- Призначення: Карповий лов
- Навантаження на розрив: 5,24 кг; 6,15 кг; 7,05 кг; 8,10 кг
- Колір: Жовтий неоновий
- Тип волокна: Монофільне
- Матеріал: Сополімер
Комплектація:
- Ліска Katran Synapse Neon 1000м
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Діаметр | 0.255 мм |
| Кількість в наборі | 1 |
| Матеріал | Полімер |
| Розривне навантаження | 5.24 кг |
| Тип | Волосінь |
| Колір | Жовтий |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр: / Навантаження на розрив: | 0.309мм/7.05 кг |
- Ціна: 1 400 ₴



