Електропила портативна / Садова пила для обрізки дерев, кейс, MT6, Синій / Акумуляторна міні пила ланцюгова 6" + 2 АКБ 48В
-30%

1 091 ₴
763,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234584782
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця модель ідеально підходить для використання як у професійній діяльності, так і в домашніх умовах. Система безпеки та простота в експлуатації роблять її доступною для користувачів з різним рівнем досвіду. Забарвлення корпусу надає інструменту стильного та сучасного вигляду, а якісні матеріали гарантують довговічність та надійність у роботі. MT6 стане незамінним помічником у вирішенні різних завдань, пов'язаних з різкою та обробкою матеріалів.
Характеристики:
- Тип: акумуляторна міні пила
- Колір корпусу: синій
- Матеріал: сталь, пластик
- Призначення: для різання дерева
- Захист від перевантаження: є
- Кнопка блокування: є
- Тип акумулятора: літій-іонний 48В
- Довжина шини: 6 дюймів
- Кількість акумуляторів у комплекті: 2
Комплектація:
- Міні пила
- Зарядний пристрій
- 2 акумулятори
- Викрутка
- Ланцюг
- Кейс
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шини | 152 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Акумуляторний ланцюговий |
- Ціна: 763,70 ₴



