Багатофункціональна мильниця з роликом / Мильниця для твердого мила, Сірий / Мильниця для ванної MAG-655
-30%

143 ₴
100,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23457034302
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки вбудованому ролику, нанесення мила на шкіру стає легким та приємним, створюючи ефект ніжного масажу. Це також може бути корисно при попередньому пранні речей. Мильниця виготовлена з високоякісних матеріалів, стійких до вологи та легко очищуваних, що гарантує її довговічність та бездоганний зовнішній вигляд.
Характеристики:
- Тип: мильниця для твердого мила
- Матеріал: пластик
- Отвори для дренажу: так
- Особливості: вбудований ролик
- Колір: блакитним, рожевий, сірий
- Розміри: 12.2 х 7.2 х 6.7 см
Комплектація:
- Мильниця у ванну MAG-655
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Отвори для дренажу | Да |
- Ціна: 100,10 ₴



