Батут-манеж для дому та вулиці / Батут із зовнішньою сіткою, 140см, 60кг, Синій / Дитячий каркасний батут із захисною сіткою
-30%

2 820 ₴
1 974 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234593242
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Такий батут сприяє формуванню у дітей звички до активного способу життя та допомагає проводити час із користю для здоров'я. Він підходить для ігор у компанії друзів чи сімейних розваг, що сприяє розвитку соціальних навичок. Міцний матеріал та продумана конструкція забезпечують довгий термін служби виробу за умови правильної експлуатації. Це чудове рішення для тих, хто хоче подарувати дитині радість руху та можливість весело проводити час.
Характеристики:
- Тип: Батут каркаасний з сіткою
- Кількість опор сітки: 6
- Діаметр батута: 140см
- Кількість пружин: 36
- Загальна висота: 120см
- Висота захисної сітки: 88 см
- Висота рами: 30 см
- Діаметр полотна для стрибків: 115см
- Максимальне навантаження: 60кг
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 89х27х19 см
- Вага з упаковкою: 8 кг
Комплектація:
- Дитячий батут із сіткою безпеки для дому та вулиці
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 30 см |
| Висота з сіткою | 120 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 974 ₴



