Розгалужувач для прикурювача, 120W, 2хUSB, 1505 OLESSON, Чорний / Автомобільний адаптер-хаб
-30%

306 ₴
214,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234593273
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Автомобільний розгалужувач Olesson дозволяє одночасно підключати кілька пристроїв під час поїздки. Завдяки наявності трьох гнізд для прикурювача та двох портів для заряджання, можна забезпечити харчування гаджетів та аксесуарів, необхідних у дорозі. Пристрій оснащений зручним вимикачем, що допомагає контролювати подачу енергії та заощаджувати ресурс акумулятора. Компактний розмір розгалужувача робить його зручним для розміщення в салоні автомобіля.
Характеристики:
- Потужність: 120 Вт
- Кількість прикурювачів: 3 шт
- Кількість USB портів: 2 шт
- Вихідна напруга USB: 5 В
- Вихідний струм USB: 2,1 А
- Вхідна напруга: 12 В
- Наявність вимикача ON/OFF
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: чорний
- Довжина шнура: 0.7 м
- Сумісність: автомобілі, вантажівки, мікроавтобуси
Комплектація:
- Автомобільний розгалужувач 1505 OLESSON, 120W
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| USB-інтерфейс | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Довжина шнура | 0.7 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість виходів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 214,20 ₴



