Світлодіодний акумуляторний світильник, Космонавт, Синій / Дитяча настільна лампа з підставкою

256 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23458757602
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Настільна лампа нічник стане чудовим доповненням до будь-якої дитячої кімнати та подарує неповторну атмосферу затишку. Лампа у вигляді улюбленого вихованця дарує м'яке, приємне світло, яке огортає кімнату і створює відчуття безпеки для малюка. З таким чудовим другом, який світиться, дитині зовсім не страшно засинати вночі, адже він створює атмосферу тепла і захищеності.
Характеристики:
- Тип: лампа нічник
- Матеріал: пластик
- Колір: зелений, помаранчевий, синій.
- Розмір виробу: 13,9 x 7,2 x 26,8 см.
- Час заряджання: 1-2 години.
- Час роботи: 2-8 годин.
- Місткість акумулятора: 400 мА·год.
- Номінальна потужність: 0,6 Вт.
- Живлення: USB, акумулятор
Комплектація:
- Настільна лампа
- Шнур USB
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 268 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Синій |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | пластик |
- Ціна: 256 ₴



