Приліжковий столик / Кавовий столик / Приставний столик,5x40x28см, Білий / Журнальний стіл з цільною стільницею 55
-30%

635 ₴
444,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23458209502
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дизайн одноніжного столика дозволяє заощаджувати місце, що робить його чудовим вибором для невеликих приміщень. Стійка основа забезпечує надійність та безпеку при використанні. Легкість у догляді та простота складання роблять цей столик практичним та зручним у повсякденному житті. Він стане не тільки функціональним елементом вашого інтер'єру, але й стильним акцентом, що підкреслює ваш вишуканий смак.
Характеристики:
- Тип: журнальний столик / маленький столик
- Застосування: спальня, вітальня, офіс, офіс
- Матеріал стільниці: натуральне дерево
- Форма стільниці: овальна
- Матеріал основи: метал
- Колір основи: чорний, білий
- Колір стільниці: горіх, світлий дуб
- Розміри столу: 55,5x40x28см
Комплектація:
- Журнальний стіл
- Кріплення
- Упаковка
| Габаритні розміри столика | |
|---|---|
| Висота столика | 555 мм |
| Глибина столика | 280 мм |
| Довжина столика | 400 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Дуб светлый, Горіх темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
- Ціна: 444,50 ₴



