Самокат із регульованою ручкою для дітей, Зелений / Складний дитячий триколісний самокат з підсвіткою та музикою до 60 кг
-30%

1 806 ₴
1 264,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234593602
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дитячий триколісний самокат зі світломузикою стане чудовим супутником для прогулянок на свіжому повітрі. Його конструкція продумана так, щоб дитина почувала себе впевнено і могла легко керувати транспортом. Завдяки складному механізму самокат зручно зберігати вдома або брати із собою на прогулянки. Регульована ручка дозволяє підібрати оптимальну висоту для комфортного катання.
Характеристики:
- Тип: Дитячий триколісний самокат
- Вік: від 3 років
- Вантажопідйомність: 60кг
- Складна конструкція: так
- Матеріал: з легких і міцних сплавів
- Розміри: 380x920x520mm
- Матеріал коліс: PU світяться
- Розмір коліс: 12см
- Підшипник: АВЕС 7
- Проекція на підлогу: так
- Висота від підлоги до керма: 52см
- Регулювання рівня висоти керма: 66-71-76-80-85 см
- Колір: зелений, білий, рожевий
Комплектація:
- Дитячий триколісний самокат
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 264,20 ₴



