Самокат для трюків / Двоколісний самокат, від 8 років, до 120 кг, колеса 12 см, Червоний / Трюковий самокат
-30%

4 591 ₴
3 213,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234593626
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Міський самокат для дорослих та дітей стане зручним засобом пересування вулицями міста. Його конструкція дозволяє легко маневрувати в потоці людей та транспорту, забезпечуючи плавне та комфортне катання. Завдяки продуманій системі розбирання, самокат зручно перевозити у громадському транспорті чи зберігати вдома. Він підходить для прогулянок, а також для активного відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики:
- Тип: самокат трюковий
- Антиковзаюче покриття: наждачка
- Система керма: поворотна
- Розмір платформи (дека): ширина - 12см, довжина - 50см
- Максимальна висота від підлоги: 93см
- Повний розмір коліс: переднє - 12см, заднє - 12см
- Підшипник: АВЕС-9
- Гальмо: задній
- Вік: від 8 років
- Діаметр коліс: 12 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Колір: червоний, синій
Комплектація:
- Трюковий самокат
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 3 213,70 ₴



