Триколісний самокат з регульованою ручкою / Самокат для дітей, MUFAQI, Блакитний / Дитячий самокат з музикою та підсвічуванням

2 341 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23458339904
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дитячий самокат-трансформер MUFAQI - це інноваційний транспортний засіб, створений спеціально для маленьких дослідників. Він оснащений зручним сидінням, яке дозволяє дитині комфортно кататися, а також ручкою, що регулюється, що робить управління самокатом простим і безпечним. Цей самокат ідеально підходить для дітей, які тільки-но починають освоювати навички катання, забезпечуючи їм стабільність і впевненість на дорозі.
Характеристики:
- Вид: самокат триколісний
- Вік - Від 3 років
- Максимальне навантаження - 50 кг.
- Складна конструкція - Так.
- Гальмо - Ножне гальмо на задньому колесі.
- Регулювання висоти керма - Є. (від 66 см до 80 см)
- Матеріал коліс - Поліуретанові PU - Світяться при їзді.
- Діаметр коліс - 12 см
- Матеріал виробу - метал, пластик
- Розмір платформи - 25х13 см
- Колір: сірий, рожевий, чорний, білий, блакитний
Комплектація:
- Дитячий триколісний самокат
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 2 341 ₴



