Type-C, 22.5 Вт, AWEI P10k, Чорний / Powerbank / Павербанк для телефону / Зовнішній акумулятор / УМБ, 2хUSB / Повербанк 10000 мАг
-30%

520 ₴
364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594046
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Практичність цього аксесуара оцінять ті, хто цінує мобільність та свободу пересування. Зарядка відбувається швидко та стабільно, що особливо важливо у динамічному ритмі життя. Пристрій легко розміщується в сумці або рюкзаку, не займаючи багато місця. Такий акумулятор допоможе підтримувати працездатність гаджетів у будь-якій ситуації, забезпечуючи додатковий спокій протягом дня.
Характеристики:
- Тип: повербанк
- Модель: AWEI P10k
- Ємність: 10000 mAh
- Матеріал: ABS-пластик
- Кількість портів: 3 (2хUSB + Type-C)
- Вихід USB1/2: 10В/2.25А, 5В/3.1А, 9В/2А, 12В/1.5А
- Вихід Type-C: 5В/3.1А, 5В/2.4А, 9В/2.2А, 12В/1.67А
- Вхід Type-C: 5В/2.5А, 9В/2А, 12В/1.5А
- Швидка зарядка: так
- Стандарт швидкого заряджання: QC/PD
- Дисплей: так
- Розміри: 143 x 70 x 15 мм
- Вага: 220 г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Портативний зовнішній акумулятор AWEI P10k
- Кабель USB
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 143 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Awei |
- Ціна: 364 ₴



