Стійка стелаж для взуття / Гардеробна вішалка / Пересувна стійка, Чорна / Подвійна вішалка для одягу підлогова 159х159х26 см
-30%

1 434 ₴
1 003,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594050
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Металевий стелаж для одягу стане зручним рішенням для організації простору в вбиральні, спальні або передпокої. Його конструкція дозволяє розмістити верхній одяг, так і повсякденні речі, забезпечуючи легкий доступ до кожного предмета. Завдяки продуманій формі стелаж допомагає підтримувати порядок і економити місце, що особливо актуально для невеликих приміщень. Він гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр і наголосить на акуратності вашого будинку.
Характеристики:
- Тип: Підлогова вішалка-стелаж для одягу та взуття
- Конструкція: Подвійна з бічними та нижніми полицями
- Матеріал: Метал
- Колір: Чорний
- Максимальне навантаження: до 65 кг
- Розміри виробу: 159 х 159 х 26 см
Комплектація:
- Металевий стелаж для одягу
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Основні | |
| Кількість гачків | 4 |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Призначення | Для дому |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 003,80 ₴



