Велік дитячий / Велосипед для дітей двоколісний, від 2 років, до 70 кг, Бежевий / Дитячий велосипед 12" з додатковими колесами

3 906 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234594060
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дитячий велосипед призначений для перших самостійних поїздок та активних прогулянок на свіжому повітрі. Його конструкція враховує потреби маленьких велосипедистів, забезпечуючи зручність та безпеку під час катання. Завдяки продуманій формі рами та комфортному сидінню, дитина зможе насолоджуватися поїздками, розвиваючи координацію та впевненість у собі. Велосипедом легко керувати, що дозволяє малюкові швидко освоїти основи їзди.
Характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Матеріал: сталь + гума + пластик
- Матеріал коліс: гума
- Діаметр коліс: 12 дюймів (30 см)
- Вікова категорія: від 2 років
- Максимальне навантаження: до 70 кг
- Тип гальм: ручний (переднє і заднє)
- Додаткові бічні колеса: так
- Підсвітка бічних коліс: так
- Регульоване сидіння: так (38–50 см)
- Регульоване кермо: так (63-70 см)
- Довжина велосипеда: 88 см
- Колір: бежевий
Комплектація:
- Дитячий велосипед
- Додаткові колеса - 2 шт
- Кошик
- Багажник
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажний кошик | Спереду |
| Багажник | Так |
| Дзвінок | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Основні | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 см |
- Ціна: 3 906 ₴



