Велік дитячий двоколісний / Велосипед для дітей, до 70 кг, Бежевий / Дитячий велосипед 12" з бічними колесами і ліхтариком

4 734 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234594063
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель підходить для дітей, які тільки-но починають знайомитися з велоспортом. Вона стійка та надійна, що особливо важливо для батьків, які дбають про безпеку своїх дітей. Велосипед стане чудовим супутником для прогулянок у парку або у дворі, допомагаючи дитині проводити час активно та з користю. Такий транспорт сприяє розвитку фізичної активності та самостійності у малюків.
Характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Матеріал: сталь + гума + пластик
- Матеріал коліс: гума
- Діаметр коліс: 12 дюймів (30 см)
- Вікова категорія: від 3 років
- Максимальне навантаження: до 70 кг
- Тип гальм: ручний
- Додаткові бічні колеса: так
- Особливості: наявність ліхтарика та дзвоника
- Регульоване сидіння: так (36–41 см)
- Регульоване кермо: так (50-55 см)
- Довжина велосипеда: 90 см
- Колір: бежевий
Комплектація:
- Дитячий велосипед
- Додаткові колеса - 2 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | Прямий |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
- Ціна: 4 734 ₴



