Велобіг / Дитячий велосипед / Дитячий біговел, до 60 кг, Зелено-чорний / Біговел велосипед 12" з батьківською ручкою

2 307 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234594074
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дитячий велобіг з батьківською ручкою стане чудовим супутником для прогулянок та активного проведення часу на свіжому повітрі. Його конструкція дозволяє легко адаптуватися під зростання та потреби дитини, забезпечуючи зручність та безпеку під час катання. Завдяки регульованим елементам, малюк зможе самостійно освоювати нові навички та почуватися впевнено. Батьки оцінять можливість контролювати рух за допомогою зручної ручки, що робить прогулянки спокійнішими та приємнішими.
Характеристики:
- Тип: дитячий велосипед біговел
- Матеріал: сталь + гума + пластик
- Матеріал коліс: гума
- Діаметр коліс: 12 дюймів (30 см)
- Вікова категорія: від 2 років
- Максимальне навантаження: до 60 кг
- Тип гальм: ножний
- Додаткові бічні колеса: так
- Батьківська ручка: регулюється (67-93 см)
- Ширина батьківської ручки: 27 см
- Регульоване сидіння: так (34-51 см)
- Регульоване кермо: так (55-60 см)
- Ширина керма: 32.5 см
- Довжина велосипеда: 90 см
- Вага: 5.2 кг
- Колір: зелено-чорний
Комплектація:
- Дитячий велосипед-велобіг
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5.2 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 90 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Да |
| Регулювання підіймання керма | Да |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керувальна ручка | Да |
| Тип велосипеда | Дитячий |
- Ціна: 2 307 ₴



