Полиця на коліщатках / Полиця на колесах / Стелаж / Візок, 4 яруси, 91×34,5×21,5см, Чорний / Етажерка на колесах
-30%

600 ₴
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23457912001
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Вбудовані коліщатка забезпечують легке переміщення, що особливо зручно при прибиранні або зміні місця розташування. Перфоровані полиці запобігають накопиченню пилу та вологи, що робить її ідеальною для ванної або кухні. Сучасний мінімалістичний дизайн легко впишеться в будь-який інтер’єр. Встановлення займає всього кілька хвилин без необхідності використання спеціальних інструментів. Вона підходить як для дому, так і для офісів, салонів чи магазинів. Етажерка – це стильне, зручне та функціональне рішення для організації простору!
Характеристики:
- Тип товару: стелаж на колесах / поличка на колесах
- Кількість полиць: 4
- Розмір: 91×34,5×21,5 см
- Матеріал: метал+пластик
- Конструкція: збірна
- Перфоровані полиці: так
- Коліщатка: 4 шт
- Колір: білий, чорний
Комплектація:
- Етажерка пластикова
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Основні атрибути | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Колір покриття | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, пластик |
| Ніжки | пластик |
- Ціна: 420 ₴



