Надувний динозавр з дистанційним керуванням / Тиранозавр на радіокеруванні, Коричневий / Радіокерований надувний динозавр 30 м
-30%

1 406 ₴
984,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23459020601
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Радіокерований надувний динозавр стане цікавим доповненням для дитячих ігор та веселих заходів. Його незвичайна форма та можливість управління на відстані привернуть увагу як малюків, так і дорослих. Такий динозавр допомагає розвивати уяву, а також сприяє активному проведення часу. Використання іграшки може стати чудовим приводом для спільних ігор із друзями чи сім'єю.
Характеристики:
- Вікова група: Від 4 до 6 років
- Колір: Зелений, Коричневий
- Тип бездротового зв'язку: Радіоканал зв'язку
- Частота управління іграшки: 2.4GHz
- Кількість каналів: 2
- Радіус дії: 30 м
- Наявність відеокамери: Без відеокамери
- Тип електродвигуна: Колекторний
- Двигун: Електричний
- Максимальна швидкість: 5 км/год
- Розміри:
- Довжина: 280 мм
- Ширина: 400 мм
- Висота: 600 мм
- Вага: 300 г
Комплектація:- Динозавр
- Акумулятор
- Пульт Ду
- Заряджання для акумулятора
- Викрутка
- Інструкція
- Упаковка
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Ні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 2 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
- Ціна: 984,20 ₴



