LED Світильник круглий / Люстра для спальні / Кругла люстра на стелю, 50 см, X-598, Біла / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

1 863 ₴
1 304,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594100
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Технологія світлодіодів сприяє рівномірному розподілу світла по всій кімнаті, роблячи приміщення світлішим і комфортнішим. Люстра відрізняється продуманою конструкцією, що полегшує її встановлення та подальше обслуговування. Завдяки сучасним рішенням світильник поєднує в собі функціональність і стиль, підкреслюючи індивідуальність інтер'єру. Люстра стане практичним рішенням для тих, хто цінує зручність та естетичність у деталях.
Характеристики:
- Тип: світлодіодна стельова люстра
- Форма: кругла
- Потужність: 50 W
- Світловий потік: 4000 Лм
- Еквівалент потужності: 450 W
- Температура світла: 3000–6000 K
- Кут розсіювання: 170°
- Індекс передачі кольору: Ra 80
- Напруга: 176–265 V
- Клас захисту: IP20
- Термін служби: до 40 000 годин
- Діаметр: 50 см
- Колір корпусу: білий
- Управління: пульт дистанційного керування
- Джерело світла: світлодіоди
- Матеріал плафона: полікарбонат
- Матеріал основи: метал
- Матеріал корпусу: пластик, метал
- Регулювання колірної температури: так
- Регулювання яскравості: так
- Монтаж: стельовий
Комплектація:
- Світлодіодна стельова люстра X598
- Пульт дистанційного керування (батарейки в комплекті не йдуть)
- Кріплення
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 304,10 ₴



