Акумуляторна батарея / Батарея до ДБЖ, 7 Ah, LPM-GL / Акумулятор гелевий 12V
-30%

1 200 ₴
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345612265
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Акумулятор LPM-GL 12V - 7 Ач відрізняється високою стійкістю до вібрацій та перепадів температур, що робить його ідеальним вибором для використання у складних умовах. Компактні розміри та легка вага дозволяють легко інтегрувати його у різні пристрої. Цей акумулятор не потребує обслуговування, що значно спрощує його експлуатацію та знижує витрати на обслуговування.
Характеристики:
- Номінальна ємність: 7 Ah
- Номінальна напруга: 12 V
- Тип: Гелевий
- Зарядна напруга (буферний режим): 13.5-13.8 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 14.4-14.7 V
- Струм короткого замикання: 315 A
- Номінальний струм заряду: 0.7 A
- Тип клеми: T2
- Кількість циклів: 1200
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ: -20 ~ +50 °C
- Робоча температура заряду: -10 ~ +50 °C
- Робоча температура розряду: -15 ~ +50 °C
- Довжина: 151 мм
- Ширина: 65 мм
- Висота: 94 мм
- Висота з клемами: 100 мм
- Вага: 2.03 кг
- Гарантія на товар: 18 місяців
Комплектація:
- Гелевий акумулятор LPM-GL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.03 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 840 ₴



