Акумуляторна батарея / Батарея резервного живлення, 9 Ah, LPM-GL / Акумулятор гелевий 12V
-30%

1 593 ₴
1 115,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345612178
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Акумулятор LPM-GL 12V - 9 Ач відрізняється компактними розмірами та легкою вагою, що полегшує його встановлення та транспортування. Він не вимагає спеціального обслуговування, що робить його зручним в експлуатації. Висока ємність 9 Ач забезпечує тривалий час роботи підключених пристроїв, а напруга 12 Вольт дозволяє використовувати його в більшості стандартних систем. Цей акумулятор є чудовим вибором для тих, хто цінує якість та надійність.
Характеристики:
- Номінальна ємність: 9 Ah
- Номінальна напруга: 12 V
- Тип: Гелевий
- Зарядна напруга (буферний режим): 13.5-13.8 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 14.4-14.7 V
- Струм короткого замикання: 405 A
- Номінальний струм заряду: 0.9 A
- Тип клеми: T2
- Кількість циклів: 1200
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ: -20 ~ +50 °C
- Робоча температура заряду: -10 ~ +50 °C
- Робоча температура розряду: -15 ~ +50 °C
- Довжина: 151 мм
- Ширина: 65 мм
- Висота: 95 мм
- Висота з клемами: 100 мм
- Вага: 2.51 кг
- Гарантія на товар: 18 місяців
Комплектація:
- Гелевий акумулятор LPM-GL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.51 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 115,10 ₴



