Батарея до ДБЖ / Акумулятор резервного живлення,28кВт Акумуляторна батарея LiFePO4, 25.6V, 50 Ah, LP / 1
-30%

27 299 ₴
19 109,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345610206
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Акумулятор оснащений вбудованою системою керування батареєю (BMS) з максимальним струмом 80А/50А, що гарантує безпечну експлуатацію та захист від перевантажень, короткого замикання та інших потенційних ризиків. Смарт-функція Bluetooth дозволяє користувачеві контролювати стан акумулятора в реальному часі через мобільний додаток, забезпечуючи зручність та простоту в керуванні. Цей акумулятор є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне та ефективне рішення для своїх енергетичних потреб.
Характеристики:
- Номінальна ємність: 50 Ah
- Номінальна напруга: 24 V (25,6 V)
- Напруга повного заряду: 29,2 V
- Мінімальна напруга: 21 V
- Максимальний струм заряду: 50 A
- Максимальний струм розряду: 80 A
- Тип: LiFePO4
- Застосування: джерела безперебійного живлення
- Зарядна напруга (буферний режим): 27,6 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 29,2 V
- Піковий струм розряду (100 мс): 150 A
- Струм короткого замикання: 150 A
- Номінальний струм заряду: 25 A
- Номінальний струм розряду: 25 A
- Пусковий струм: 150 А
- Тип клеми: М8
- Кількість циклів: 7000
- Номінал елементів: 50
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ: -20 ~ +40 °C
- Робоча температура заряду: 0 ~ +40 °C
- Робоча температура розряду: -20 ~ +60 °C
- Довжина: 260 мм
- Ширина: 170 мм
- Висота: 210 мм
- Вага: 10.18 кг
- Гарантія на товар: 60 місяців
Комплектація:
- Акумулятор LP LiFePO4
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.18 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 24 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Медная винтовая М8 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 19 109,30 ₴



