Батарея акумуляторна / Акумулятор резервного живлення,944кВт Акумулятор літієвий 12,8V, 230 Ah, LP LiFePO4 / 2
-30%

46 183 ₴
32 328,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345609510
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Смарт-функція Bluetooth дозволяє користувачеві легко контролювати стан акумулятора через мобільний додаток, надаючи інформацію про заряд, напругу та температуру в реальному часі. Це спрощує керування та обслуговування, забезпечуючи максимальну ефективність та довговічність пристрою. Акумулятор LP LiFePO4 12,8В - 230 Аг є відмінним вибором для тих, хто шукає надійне та сучасне рішення для своїх енергетичних потреб.
Характеристики:
- Тип: Батарея акумуляторна LiFePO4 / Батарея для безперебійника
- Застосування: Джерела безперебійного живлення
- Функція Bluetooth: Smart BT
- Струм балансування, А: 2
- Зарядне навантаження (буферний режим), V: 13,8
- Зарядне навантаження (циклічний режим), V: 14,6
- Піковий струм розряду (100 мс), A: 300
- Струм короткого замикання, A: 300
- Номінальний струм заряду A: 100
- Номінальний струм розряду, A: 100
- Пусковий струм, А: 300
- Тип клеми: М8
- Кількість циклів: 7000
- Номінал елементів: 100
- Матеріал корпусу: пластик
- Номінальна ємність, Ah: 230
- Номінальна напруга, V: 12 (12,8)
- Напруга повного заряду V: 14,6
- Мінімальна напруга, V: 10,5
- Максимальний струм заряду A: 100
- Максимальний струм розряду, A: 200
- Температура зберігання АКБ, ° C: -20 ~ +40
- Робоча температура заряду, °C: 0 ~ +40
- Робоча температура розряду, °C: -20 ~ +60
- Довжина, мм: 500
- Ширина, мм: 185
- Висота, мм: 235
- Вага, кг: 19,39
- Гарантія на товар: 60 місяців
Комплектація:
- Акумулятор
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.39 кг |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Особливості | Наявність Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник M8 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 32 328,10 ₴



