Джерело безпербійного живлення / Безпербійник,2кВт ДБЖ із чистою синусоїдою 48V, LPY-B-PSW-6000VA + / 4
-30%

27 719 ₴
19 403,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605596
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель LPY-B-PSW-6000VA+(4200Вт) має потужність 6000 ВА і вихідну потужність 4200 Вт, що дозволяє їй справлятися з високими навантаженнями. Пристрій підтримує два режими заряджання зі струмом 10А і 20А, що забезпечує гнучкість у використанні та швидку підзарядку акумуляторів. Компактний та ергономічний дизайн ДБЖ дозволяє легко інтегрувати його в будь-яке робоче середовище, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує керування та налаштування пристрою.
Характеристики:
- Тип: Лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
- Серія: LPY
- Потужність: 6000 VA / 4200 W
- Номінальна напруга АКБ: 48 V
- Струм заряду від мережі: 10 / 20 A
- Кількість виходів: 2
- Встановлення: Підлогова
- Кількість фаз: 1
- Форма вихідної напруги: Правильна синусоїда
- Діапазон вхідної напруги: 140-275 V
- Вихідна напруга: 220 V ±10%
- Частотний діапазон: 50 / 60 Hz
- Час перемикання: 4-6 мс
- Тип під'єднання до мережі: Євровилка
- Тип під'єднання навантаження до ДБЖ: Євророзетка
- Тип під'єднання батареї до ДБЖ: Клеми
- Функція стабілізації напруги AVR: Є
- Захист: Від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей
- Тип індикації: LCD
- Робоча температура: 0 ~ +40 °C
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір: Чорний
- Довжина: 400 мм
- Ширина: 220 мм
- Висота: 290 мм
- Вага: 22.3 кг
- Гарантія на товар: 24 місяців
Комплектація:
- ДБЖ з чистою синусоїдою LPY-B-PSW-6000VA+
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 22.3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 6 мс |
| Вихідна потужність | 4200 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Основні | |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 19 403,30 ₴



