Зарядний пристрій з крокодилами / Зарядне для АКБ, 12В, 12A, AC-020 / 144Вт Зарядний пристрій для акумулятора
-30%

1 799 ₴
1 259,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345608842
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей пристрій підтримує автоматичне відключення при повному заряді акумулятора. Відключення при заряді АКБ 14,5В. Принцип роботи зарядного пристрою дозволяє істотно зменшити час зарядки батареї, а також запобігає «закипанню» акумулятора.
Характеристики:
- Тип: зарядний пристрій для АКБ
- Вхідна напруга, V: 110–240
- Вихідна напруга, V: 12
- Робоча напруга, V: 220
- Напруга повного заряду, V: 14.5
- Вихідна потужність, W: 144
- Вихідний струм, A: 12
- Індикація: LED
- Довжина, мм: 160
- Ширина, мм: 75
- Висота, мм: 55
- Вага, кг: 0.47
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Маса | 0.47 кг |
| Ширина | 75 мм |
| Основні | |
| Додаткові функції | Захист від перезаряду |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 14.5 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність | 144 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 12 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 259,30 ₴



