Електропила для саду / Пила ланцюгова, Синя / Акумуляторна безщіткова пила 18" в кейсі + 2 АКБ 21В
-30%

4 000 ₴
2 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234591144
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
У комплекті з пилкою постачається міцний кейс для зручного зберігання та транспортування, а також дві акумуляторні батареї, які забезпечують тривалий час роботи без перерв. Швидка зарядка акумуляторів дозволяє мінімізувати час простою, а система безпеки запобігає випадковому включенню інструменту. Ця акумуляторна ланцюгова пилка стане незамінним помічником як для професіоналів, так і для любителів, забезпечуючи високу ефективність та надійність у роботі.
Характеристики:
- Тип товару: акумуляторна пила
- Живлення: акумуляторне
- Довжина шини: 18 дюймів
- Номінальна потужність: 1600 Вт
- Вихідна швидкість: 4500 об/хв
- Діаметр різу: 40 см
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 2х 21 В
- Швидкість обертання ланцюга: 14 м/с
Комплектація:
- Акумуляторна електропила
- Шина
- Ланцюг
- Ключ
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Чохол
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 800 ₴



