Повербанк для телефону / Powerbank, 20Вт, 5000мАг, Gelius MiniBoost GP-PB310 / Повербанк портативний
-30%

734 ₴
513,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345608064
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ергономічний дизайн та легка вага роблять Gelius PowerMini ідеальним супутником у поїздках та повсякденному житті. Корпус виконаний із міцних матеріалів, що забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів.
Характеристики:
- Тип: Повербанк для телефону / Powerbank;
- Особливості: Конектор Type-C;
- Технологія: Літій-іонні (Li-ion), літій-полімерні (Li-pol);
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Індикація: З дисплеєм;
- Вихідні інтерфейси: USB Type-C;
- Функції заряджання: Power Delivery;
- Розміри: 20*73*30 мм;
- Заряджається від: USB;
- Вхідні інтерфейси: USB Type-C;
- Колір: Чорний;
- Підходить для заряджання: Навушників, годинник, мобільних телефонів, планшетів, електронних книг;
- Вхід USB Type-C: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А;
- Вихід USB Type-C 1: 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.2А;
- Одночасно заряджуваних пристроїв: 2;
- Ємність, мАг: 5000.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Повербанк Gelius MiniBoost GP-PB310
- Інструкція
- Кабель Type-C
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 513,80 ₴



