Акумуляторна батарея / Батарея до джерела безперебійного живлення, 250 Ah, LPM-GL / Акумулятор гелевий 12V
-30%

32 616 ₴
22 831,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345611975
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Акумулятор LPM-GL 12V - 250 Ач ідеально підходить для використання в системах резервного живлення, сонячних та вітрових електростанціях, а також в інших автономних енергетичних системах. Його герметична конструкція запобігає витоку електроліту, забезпечуючи безпеку та надійність експлуатації. Компактні розміри та зручні ручки для перенесення роблять його простим у встановленні та транспортуванні, що робить цей акумулятор відмінним вибором для різних застосувань.
Характеристики:
- Номінальна ємність: 250 Ah
- Номінальна напруга: 12 V
- Тип: Гелевий
- Зарядна напруга (буферний режим): 13.5-13.8 V
- Зарядна напруга (циклічний режим): 14.4-14.9 V
- Струм короткого замикання: 4100 A
- Номінальний струм заряду: 25 A
- Тип клеми: T11 (під болт М8)
- Кількість циклів: 1200
- Матеріал корпусу: пластик
- Температура зберігання АКБ: -20 ~ +50 °C
- Робоча температура заряду: -10 ~ +50 °C
- Робоча температура розряду: -15 ~ +50 °C
- Довжина: 522 мм
- Ширина: 268 мм
- Висота: 220 мм
- Висота з клемами: 225 мм
- Вага: 64.45 кг
- Гарантія на товар: 18 місяців
Комплектація:
- Гелевий акумулятор LPM-GL
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 64.45 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 250 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Т11 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 22 831,20 ₴



