Добу, Vontron ULP 2012 -100 G / Фільтрувальна мембрана / Осмомембрана,0"х12", 370 л / Мембрана для системи зворотного осмосу 2
-30%

938 ₴
656,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604322
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фільтр Vontron ULP 2012-100 G відрізняється довговічністю та надійністю, що підтверджується його стійкістю до високих тисків та температурних перепадів. Компактні розміри та простота установки дозволяють легко інтегрувати його у існуючу систему водопостачання. Цей фільтр є економічним рішенням для тих, хто піклується про здоров'я своєї сім'ї та прагне покращити якість споживаної води.
Характеристики:
- Тип: Фільтрувальна мембрана для систем зворотного осмосу
- Умови використання: Холодна вода
- Застосування: для опріснення, очищення води від розчинених домішок, органічних та мікробіологічних забруднень
- Кількість ступенів очищення: 1
- Продуктивність: 370 л/добу
- Ступінь очищення води: 0,00001 мкм
- Ефективність фільтрації: 99%
- Тип корпусу: Закритий
- Максимальна температура води: 35 °С
- Робочий тиск: 2,8 – 8 атм
- Розмір: 300х5х5 см (2012 - 2,0 "х12")
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Мембрана фільтраційна Vontron ULP 2012 -100 G
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Рейтинг фільтрації | 0.001 мкм |
| Тип комплектуючого | Мембрана |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Виробник | Атма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 370 л/добу |
| Розмір | 2012 - 2,0"х12" |
- Ціна: 656,60 ₴



