Хв, подвійне ущільнення в колбі FN-2 / Двоступеневий фільтр для води, 2 л / Фільтр на мийку двоступеневий
-30%

1 749 ₴
1 224,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605366
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фітинг ССК, що використовується в конструкції фільтра, забезпечує легкість встановлення та надійність з'єднань. Компактний дизайн дозволяє зручно розмістити фільтр під мийкою, не займаючи багато місця. FN-2 ідеально підходить для використання в квартирах та приватних будинках, забезпечуючи чисту та безпечну воду для пиття та приготування їжі.
Характеристики:
- Тип: Двоступінчастий водяний фільтр
- Max температура на вході: 38 °C
- Max тиск на вході: 6 бар
- Min температура на вході: 2 °C
- Min тиск на вході: 1 бар
- Початкова вода: холодна
- Кількість ступенів: 2
- Приєднувальний розмір: 1/2"
- Тип фільтра: фільтр на миття
- Швидкість фільтрації проточної системи: 2 л/хв – 2,5 gpm
- Глибина: 135 мм
- Висота: 340 мм
- Ширина: 265 мм
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Двоступінчастий водяний фільтр FN-2
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Основні | |
| Використання для холодной води | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
- Ціна: 1 224,30 ₴



