Хв, подвійне ущільнення в колбі FN-2 / Трьоступеневий фільтр для води, 2 л / Фільтр на мийку триступеневий
-30%

2 275 ₴
1 592,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605395
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фільтр FN-3 простий у встановленні та обслуговуванні, що робить його ідеальним вибором для використання в домашніх умовах. Компактні розміри та стильний дизайн дозволяють легко інтегрувати його в інтер'єр кухні. Висока продуктивність і економічність роблять цей фільтр чудовим рішенням для тих, хто піклується про своє здоров'я та якість води, що споживається.
Характеристики:
- Тип: триступінчастий водяний фільтр
- Max температура на вході: 38 °C
- Max тиск на вході: 6 бар
- Min температура на вході: 2 °C
- Min тиск на вході: 1 бар
- Вихідна вода: холодна
- Кількість ступенів: 3
- Приєднувальний розмір: 1/2"
- Тип фільтра: фільтр на мийку
- Швидкість фільтрації проточної системи: 2 л/хв — 2,5 gpm
- Ширина: 400 мм
- Висота: 340 мм
- Глибина: 135 мм
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Триступінчастий водяний фільтр FN-3
- Ключ
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 2 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
- Ціна: 1 592,50 ₴



