Добу, AQUAKUT 50G RO-5 ARE01 / Система очищення води, 5 рівнів, 190 л / Фільтр зворотного осмосу з баком та подвійним ущільненям
-30%

7 158 ₴
5 010,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605598
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця модель відрізняється простотою встановлення та обслуговування, що робить її ідеальним вибором для будь-якої родини. Компактний дизайн дозволяє легко розмістити систему під кухонною раковиною, не займаючи багато місця. Фільтр зворотного осмосу AQUAKUT 50G RO-5 ARE01 гарантує стабільну продуктивність та високу якість води, задовольняючи всі потреби користувачів у чистій та здоровій воді.
Характеристики:
- Тип: Система очищення води;
- Кількість ступенів: 5;
- Ступені фільтрації:
- Картридж з високоякісного пористого поліпропілену;
- Катридж з гранулами з активованого вугілля;
- Картридж пресоване активоване вугілля;
- Мембрана ULP1812-50G;
- Вугільний постфільтр;
Комплектація:- Фільтр зворотного осмосу AQUAKUT 50G RO-5 ARE01;
- Картридж з високоякісного пористого поліпропілену;
- Катридж з гранулами з активованого вугілля;
- Картридж пресоване активоване вугілля;
- Мембрана ULP1812-50G;
- Вугільний постфільтр;
- Накопичувальний бак;
- Комплект приєднувальних арматур;
- Монтажний куточок;
- Упаковка.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 440 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 370 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 270 мм |
| Основні | |
| Використання | Для холодної води |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Знезалізнювання, Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Виробник | AquaKut |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Комплектація | |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
- Ціна: 5 010,60 ₴



