Фільтр зворотного осмосу / Зворотний осмос, змішувачем для питної води, баком 3,2G, AquaKut 50G RO-5 A-01 / Осмос з помпою
-30%

7 308 ₴
5 115,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605685
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пластиковий бак об'ємом 3,2 галона забезпечує зручне зберігання очищеної води, готової до використання у будь-який час. Бак виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та безпеку використання. Водоочисник Осмос Аква Кут з насосом 50G RO-5 А-01 ідеально підходить для сімей, які дбають про своє здоров'я та бажають мати доступ до чистої та безпечної води. Пристрій простий в обслуговуванні та експлуатації, що робить його чудовим вибором для будь-якого будинку.
Характеристики:
- Тип: Система зворотного осмосу
- Призначення: Очищення та мінералізація холодної води
- Кількість ступенів очищення: 5
- 1. Картридж з поліпропілену – призначений для доочищення холодної водопровідної води від механічних домішок (піску, мулу, іржі, окалини та інших завислих частинок)
- 2. Фільтр з активованого вугілля – очищає воду від хлору, органічних сполук, усуває неприємні запахи та інші забруднення
- 3. Вугільний блок-фільтр – забезпечує додаткове очищення води від хлору, органічних сполук, механічних домішок понад 5 мікрон та інших речовин
- 4. Зворотноосмотична мембрана 50G – видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливі мінеральні речовини та інші розчинені елементи у воді
- 5. Вугільний постфільтр – усуває запахи, присмак та органічні субстанції, які могли пройти через мембрану зворотного осмосу.
Комплектація:- Осмос з помпою та баком 3,2G AquaKut 50G RO-5 A-01
- Бак накопичувальний 3,2G
- Змішувач для чистої води
- Комплект приєднувальної арматури
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Використання | Для холодної води |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Очищення від вільного хлору |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Виробник | AquaKut |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 5 115,60 ₴



