Зворотний осмос / Фільтр зворотного осмосу, ультрафіолетовою установкою, баком 3,2G, AquaKut 50G RO-6 ARА-03 / Осмос з помпою
-30%

12 642 ₴
8 849,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345605830
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Додатково, система обладнана ультрафіолетовою установкою, яка знищує бактерії та віруси, забезпечуючи додатковий рівень захисту. У комплект входить бак об'ємом 3,2G, який дозволяє зберігати очищену воду для зручного використання у будь-який час. Фільтр із помпою 50G RO-6 ARA-03 ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи сім'ю якісною питною водою.
Характеристики:
- Тип: Система зворотного осмосу
- Призначення: Очищення та мінералізація холодної води
- Кількість ступенів очищення: 6
- 1. Картридж з поліпропілену – призначений для доочищення холодної водопровідної води від механічних домішок (піску, мулу, іржі, окалини та інших завислих частинок)
- 2. Фільтр з активованого вугілля – очищає воду від хлору, органічних сполук, усуває неприємні запахи та інші забруднення
- 3. Вугільний блок-фільтр – забезпечує додаткове очищення води від хлору, органічних сполук, механічних домішок понад 5 мікрон та інших речовин
- 4. Зворотноосмотична мембрана 50G – видаляє бактерії, важкі метали, солі, шкідливі мінеральні речовини та інші розчинені елементи у воді
- 5. Вугільний постфільтр – усуває запахи, присмак та органічні субстанції, які могли пройти через мембрану зворотного осмосу.
- 6.Мінералізатор – насичує воду основними мінералами для покращення її якості
Комплектація:- Осмос із помпою, ультрафіолетовою установкою AquaKut 50G RO-6 ARА-03
- Бак накопичувальний 3,2G
- Подвійні ущільнювачі для колби
- Фітінг ССК
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Використання | Для холодної води |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Виробник | AquaKut |
| Комплектація | |
| Кран | Ні |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 8 849,40 ₴



