Система зворотного осмосу, чотириступеневий, Аква Кут RO-4 G-1 / Фільтр зворотного осмосу для акваріума
-30%

2 651 ₴
1 855,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606004
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій оснащений трьома ступенями фільтрації, які послідовно очищають воду від механічних, хімічних та біологічних забруднень. Компактний дизайн та простота установки роблять аквафільтр зручним у використанні, а його висока продуктивність дозволяє обслуговувати акваріуми різного обсягу. Аквафільтр Осмос Аква Кут 50G RO-3 G-3 - це надійне рішення для підтримки чистоти та якості води у вашому акваріумі.
Характеристики:
- Тип: Фільтр зворотного осмосу для акваріума
- Призначення: Для акваріума
- Продуктивність: 190 л/день
- Система фільтрації: Зворотний осмос
- Кількість ступенів очищення: 4
- Вихідна вода: Холодна
- Темпреатура: 2-38 °C
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Аквафільтр Осмос Аква Кут 50G RO-3 G-3 для акваріума
- Упаковка
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина накопичувальної ємності | 270 мм |
| Основні | |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Комплектація | |
| Кран | Ні |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
- Ціна: 1 855,70 ₴



