Система очищення води, з баком 800G, RO-B07 / Система зворотного осмосу із мікрокомп'ютером у сталевому корпусі
-30%

65 000 ₴
45 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606294
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фільтр RO-B07 виконаний у міцному сталевому корпусі, що забезпечує його довговічність та надійність в експлуатації. Він оснащений містким баком об'ємом 800G, який дозволяє зберігати значну кількість очищеної води, задовольняючи потреби великої родини. Компактний та стильний дизайн пристрою дозволяє легко інтегрувати його в будь-який інтер'єр, а простота встановлення та обслуговування робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та зручність.
Характеристики:
- Тип: Осмосний водяний фільтр
- Max температура на вході: 45 °C
- Max тиск на вході: 3 бар
- Min температура на вході: 5 °C
- Min тиск на вході: 1 бар
- Вихідна вода: холодна
- Електронне управління: так
- Кількість ступенів: 5
- Мембрана: Hidrotek
- Накопичувальний бак: в комплекті
- Наявність помпи: 2
- Об’єм накопичувального бака: 42 л
- Приєднувальний розмір: 1/2"
- Продуктивність зворотного осмосу на добу: 200×4 гал / 3032 л
- Промивання мембрани: автоматична
- Тип мембрани: осмотична
- Тип фільтра: зворотний осмос
- Ширина: 600 мм
- Висота: 960 мм
- Глибина: 600 мм
- Ширина накопичувального бака: 400 мм
- Висота накопичувального бака: 620 мм
Комплектація:
- Осмосний водяний фільтр RO-B07
- Бак 800G
- Упаковка
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Очищення від вільного хлору |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Комплектація | |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 42 л |
- Ціна: 45 500 ₴



