Осмос-шафа з електронним контролером, з баком 800G, RO-B08 / Система зворотного осмосу із мікрокомп'ютером у сталевому корпусі
-30%

73 263 ₴
51 284,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345606323
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Фільтр RO-B08 виконаний у міцному сталевому корпусі, що забезпечує його довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Внутрішній бак ємністю 800G дозволяє зберігати значну кількість очищеної води, що є особливо зручним для великих сімей або офісів з високим споживанням. Компактний та стильний дизайн пристрою дозволяє легко інтегрувати його в будь-який інтер'єр, а простота в установці та обслуговуванні робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та зручність.
Характеристики:
- Тип: Осмосний водяний фільтр
- Max температура на вході: 45 °C
- Max тиск на вході: 3 бар
- Min температура на вході: 5 °C
- Min тиск на вході: 1 бар
- Вихідна вода: холодна
- Електронне управління: так
- Кількість ступенів: 5
- Мембрана: Hidrotek
- Накопичувальний бак: в комплекті
- Наявність помпи: 2
- Об’єм накопичувального бака: 42 л
- Приєднувальний розмір: 1/2"
- Продуктивність зворотного осмосу на добу: 200×4 гал / 3032 л
- Промивання мембрани: автоматична
- Тип мембрани: осмотична
- Тип фільтра: зворотний осмос
- Ширина: 600 мм
- Висота: 1580 мм
- Глибина: 600 мм
- Висота накопичувального бака: 620 мм
- Ширина накопичувального бака: 400 мм
Комплектація:
- Осмосний водяний фільтр RO-B08
- Бак 800G
- Упаковка
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1580 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Очищення від вільного хлору |
| Стан | Новий |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Комплектація | |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 42 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
- Ціна: 51 284,10 ₴



